Szukaj


Tutaj możesz wybrać rozmiary swojej opony.

Znajdź

Aktualności

Premiera nowego filmu z serii "Surprising the World"

11 maja 2016

Żeby uczcić mistrzostwo Leicester City zdobyte w Premier League, TOYO TIRES stworzyło nowy film

Toyo Tire (UK) Ltd, angielski dystrybutor Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. świętuje mistrzostwo angielskiej Premier League zdobyty przez partnera firmy - Leicester City Football Club. Najnowsza produkcja z serii krótkich filmów "Surprising the World - Zadziwiając świat" zatytułowana została "Surprising the world – Only those who keep on driving can change the world" ("Zadziwiając świat - tylko Ci, którzy nie zwalniają, mogą zmienić świat"). Film miał swoją światową premierę we wtorek 10 maja 2016 (https://www.youtube.com/watch?v=-FsjG0aKFAM&feature=youtu.be).

 

Toyo Tire (UK) Ltd. (TUK), którego siedziba znajduje się w regionie East Midlands niedaleko Leicester, zostało oficjalnym sponsorem lokalnej drużyny w 2014 roku, kiedy to klub dostał się do angielskiej Premier League. Od tamtej pory TUK przeprowadziło z drużyną szereg wspólnych kampanii.

Mistrzostwo Premier League Leicester City to osiągnięcie jedyne w swoim rodzaju, takie, które zdarza się tylko raz w życiu. Cały świat z podziwem patrzył na to, jak drużyna wspina się na najwyższe szczeble ligowej tabeli.

Nieustępliwość Leicester w dążeniu do wielkości współgra z filozofią, jaką kieruje się marka Toyo Tires. Firmę napawa szczególna dumna z naszych relacji sponsorskich z drużyną. Kłaniamy się w pas zawodnikom i organizacji.


Aby świętować razem z przepełnionymi szczęściem lokalnymi kibicami i fanami piłki nożnej na całym swiecie, Toyo Tires stworzyło film "Surprising the world – Only those who keep on driving can change the world", który oddaje cześć dokonaniom drużyny.

Toyo Tires opublikowało film na YouTubie wraz ze sloganem firmy "Surprising the World - Zadziwiając świat". Ten krótki film prezentuje determinację takich zawodników jak Vardy i Mahrez i pasję trenera klubu Claudia Ranieriego.

Starająca się zawsze prześcignąć oczekiwania klientów i zadziwić świat, Toyo Tires, jak żadna inna marka, dostarcza i będzie dostarczać swoimi klientom więcej niż się spodziewają.

 


Krótki film: Surprising the world – Only those who keep on driving can change the world

 

Opowieść skonstruowana wokół pytania: "Czy ktokolwiek mógł to sobie wyobrazić?” ("Did anyone imagine?) zaczyna się w zwykłym skromnym angielskim mieście.

Ale to właśnie miasto staje się świadkiem niesamowitych wydarzeń: Jamie Vardy, były pracownik fabryki, bije rekord liczby meczy ze strzelonym golem; Kasper Schmeichel i Danny Drinkwater, porzuceni przez poprzednie kluby, powracają, aby je pokonać; nieznany samurai Shinji Okazaki przedziera się bez przeszkód przez obronę przeciwników.

Polski obrońca, Marcin Wasilewski, strzela gola w meczu przeciwko legendarnemu Manchesterowi United i zostaje drugim polakiem w historii, który zdobywa mistrzostwo Premier League - jednej z najbardziej wymagających lig piłkarskich świata. 

To jest także hołd złożony Claudiowi Ranieriemu, trenerowi, od którego wymagano jedynie utrzymania się w lidze. Miedzy innymi dzięki jego talentowi i determinacji klub wzniósł się na wyżyny, a sam trener poprowadził swoich zawodników ku temu, co wydawało się niewyobrażalne, nawet dla najbardziej zagorzałych fanów drużyny.

Tylko niewyobrażalne może nas zaskoczyć i dać szczęście. Właśnie ono pozostaje wyryte w naszych wspomnieniach. Tylko Ci, którzy nie zwalniają, mogą zmienić świat.

O Toyo Tire & Rubber Co., Ltd.
Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. rozwija swoją działalność biznesową na całym świecie, skupiając się na produkcji i sprzedaży swojego flagowego produktu: opon. Działając w ponad 100 krajach i regionach Toyo Tires handluje częściami samochodów zrobionymi z gumy - głównie oponami - ale także częściami siedzeń zrobionymi z karbaminianów.

O Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. i Leicester FC

Toyo Tire (UK) Ltd, angielski dystrybutor Toyo Tire & Rubber Co., Ltd marki kierującej się filozofią "driven to perform" dostrzegł w Leicester FC tę samą pasję. W 2014 drużyna piłkarska i producent opon ustalili warunki współpracy na mocy, których Toyo zostało oficjalnym sponsorem zespołu. Umowa sponsorska obejmuje wiele lat w tym okresy od sierpnia 2014 do maja 2015 i od sierpnia 2015 do maja 2016.
 

 Pytania od mediów prosimy kierować na adres: press@toyotires.eu

 

© Toyo Tire Corporation. 2019