Szukaj


Tutaj możesz wybrać rozmiary swojej opony.

Znajdź

Aktualności

Partnerzy Premium

29 czerwca 2016

 

W tym samym dniu, w którym Bundesliga ogłosiła harmonogram na sezon 2016/2017, Toyo Tire Europe GmbH podpisało dwuletnią umowę z Fortuną Düsseldorf, stając się jej partnerem premium w Bundeslidze 2.

Fortuna w sezon 2016/2017 wchodzi ze zmienioną pierwszą drużyną, gotową do walki o awans. Nowi zawodnicy tacy jak członek reprezentacji narodowej USA, Jerome Kiesewetter, mistrz rzutów wolnych, Marlon Ritter i Belgijska gwiazda U21, Meacky Ngombo pokazują, jak duże ambicje ma ta drużyna.

Toyo Tires i Fortuna Düsseldorf będą idealnymi partnerami, bo dzielą to samo pragnienie sukcesu i chęć bycia lepszymi od konkurencji.
 

CEO Fortuny i członek zespołu Justin Toshiki Kinjo witają Toyo Tires.

 

Robert Schäfer CEO Fortuny Düsseldorf i prezes Toyo Kenta Kuribayashi podpisują kontrakt.

 Kenta Kuribayashi, prezes Toyo Tire Europe, powitał nowego partnera słowami: „Toyo Tires jest w Düsseldorfie od ponad 40 lat. Dziś mamy okazję nawiązać partnerstwo z Fortuną, żeby rzucić wyzwanie znanym markom na rynku. Połączenie sił z tak kochaną przez fanów drużyną, której zawodnicy także walczą o należne sobie miejsce, pomoże nam się stać jednym z największych producentów opon w Europie".

CEO Fortuny Düsseldorf Robert Schäfer powiedział o współpracy: „Cieszymy się, że możemy powitać kolejną japońską firmę w rodzinie Fortuny Düsseldorf. Nowe partnerstwo nie ogranicza się do zwarcia umowy, ale odzwierciedla też nasze duże zaangażowanie we współpracę z japońskimi firmami”.

 


 

© Toyo Tire Corporation. 2019