Szukaj


Tutaj możesz wybrać rozmiary swojej opony.

Znajdź

Przesłanie prezydenta

 

2010
Od swojego założenia w 1945 Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. zaangażowane było przede wszystkim w wytwarzanie i sprzedaż opon do samochodów, gumy przemysłowej, miękkich i sztywnych produktów poliuretanowych oraz gumy antywibracyjnej. Od początku nieustannie podbijało nowe rynki, dzięki wprowadzaniu innowacyjnych technologii i produktów. Nasza firma rozprzestrzeniła się szeroko poza Japoński rynek. Teraz grupa TOYO TIRES działa w ponad 100 krajach i regionach jako dostawca unikalnych produktów i usług, które odpowiadają na najnowsze potrzeby klientów.
W maju 2008 wprowadziliśmy w naszej korporacji nową filozofię, która prowadzi nas ku nieustannemu ale zrównoważonemu rozwojowi w tej szybko zmieniającej się gałęzi biznesu. Stworzyliśmy także program Wizja '15, która definiuje to jak chcemy by grupa TOYO TIRES wyglądała w 2015 roku, podczas 70 urodzin firmy. Wszyscy pracujemy na to, aby zrealizować cele, które sami sobie wyznaczyliśmy.
Zgodnie z hasłem firmy "DRIVEN TO PERFORM" pozostajemy wierni oczekiwaniom społecznym zarówno teraz jak i w przyszłości, dzięki produkowaniu najwyższej jakości dóbr i oferowaniu najlepszego serwisu.


2009
Cieszę się, że mogę przestawić nową filozofię firmy TOYO TIRES: "Zaangażowanie w tworzenie nowej jakości dzięki innowacji w tworzeniu zaawansowanej, opatentowanej technologi".

Pełne wyzwań środowisko biznesowe, w którym działamy, nie zmieni się w najbliższym czasie.

Aby przetrwać i rozwijać się w tym klimacie biznesowym, jako wyróżniająca się i promująca wartości grupa przemysłowa, stworzyliśmy program "Vision '15", który jest długoterminowym biznesplanem. TOYO TIRES będzie świętowało swoje 70. urodziny w 2015 i plan "Vision '15" ustala cele dla nas na ten czas, który nas od tego dzieli. Nasz nowy trzyletni "Biznes plan '08" jest wypełniony pierwszymi krokami, które musimy zrobić, by dotrzeć tam, gdzie chcemy".

Nasze nowe motto: "DRIVEN TO PERFORM" odzwierciedla nasze nieustające pragnienie, aby tworzyć wyróżniające się nową jakością.

Aby to osiągnąć grupa TOYO TIRES musi rozszerzyć swoją obecność na świecie. Aby to zrobić, my ,jako organizacja i wszyscy jej pracownicy, będziemy musieli nadal rozwijać w sobie myślenie światowe. Z taką wizją w zamyśle wybraliśmy dla naszego "Biznesplanu 08" slogan: "Tworząc nową jakość poprzez globalny rozwój"

Musimy stawić czoło rożnym ekonomicznym przeciwności, aby osiągnąć zadania ustanowione w "Biznesplanie 08" Gdy to osiągniemy, musimy kontynuować nasze dążenia do osiągnięcia celów zawartych w "Wizji 15", tak, byśmy realizując nasze zadania, tworzyli nową jakość dla klientów, udziałowców i pracowników.
 

 

© Toyo Tire Corporation. 2019