Wyszukiwarka opon Dealer Finder

Aktualności

Ken Block zostaje ambasadorem marki Proxes

25 lutego 2016

Toyo Tires ogłosiło, że rozpoczyna współpracę ze słynnym amerykańskim rajdowcem Kenem Blockiem i jego zespołem - Hoonigan Racing Division.

(Ken Block : Hoonigan Racing Division)

Firma mianowała Kena Blocka ambasadorem marki Proxes, co ułatwi rozszerzenie działalności marketingowej w skali globalnej i promowanie opon Proxes odznaczających się wyjątkową jakością i wspaniałymi parametrami.

Ken Block jest rajdowcem i atletą, który odnosi sukcesy w wielu sportowych dziedzinach. Dziś Block skupia się na karierze rajdowca i na robieniu popularnych filmów z serii "Gymkhana". Popis jego talentu i budzące podziw filmy do dziś tę serię obejrzało ponad 350 milionów osób. 

Gymkhana EIGHT będzie miała premierę na kanale Ford Performance na YouTubie 1 marca o 6 rano czasu wschodnioeuropejskiego. Jego nowy Ford Fiesta ST RX43 został wyposażony w Toyo Proxes R1R. Film pozwoli entuzjastom samochodów na całym świecie zobaczyć z bliska, wspaniałą przyczepność Proxes R1R w ekstremalnych warunkach.

Film Gymkhana EIGHT livery reveal video to pierwszy film robiony razem przez Toyo Tires i Kena Blocka.
Gymkhana EIGHT Livery Video: https://www.youtube.com/watch?v=8-UEF6OJOT4

Pokazano w nim po raz pierwszy nie tyko nowe wykończenia Fiesty Blocka w Gymkhana EIGHT, ale też pierwsze spojrzenie na pojazd Blocka wyposażony w opony Toyo.

Toyo Tires będzie wspierało Kena Blocka jako ambasadora marki Proxes, a współpraca z nim umocni rozpoznawalność marki na świecie dzięki obecności w filmach i podczas rajdów.

Najnowsze wiadomości